טיפול נכון בפצע שטחי
מרכז מידע לבעלי פצעים כרונים

חתכים, שריטות וכוויות קלות במרבית המקרים דורשים טיפול מקומי ביתי. מתחם תוכן זה תוכנן במיוחד כדי לספק לך מידע שימושי, אמין ושקוף אודות הטיפולים והמוצרים שכדאי שיהיו בתיק העזרה הראשונה בבית לטיפול במקרים של כוויה קלה, חתכים ושפשופים,לטיפול בבית או בבילוי בחוץ.
אנו מאחלים לך בריאות טובה

חשוב לקרוא...

כך תמנעו מכוויות!

בחזרה למתחם תוכן טיפול בפצע שטחי >> בחג האורים רבים מאתנו מדליקים נרות בחנוכייה ומטגנים לביבות בשמן רותח. אבל האם אנחנו יודעים כיצד להיזהר מכוויות

לכתבה >>

מהם פצעים שטחיים?

בחזרה למתחם תוכן טיפול בפצע שטחי >> לרשותכם מידע קצר על אודות סוגי פצעים שטחיים: שריטות ושפשופים  (GRAZE) הפגיעות היומיומיות הנפוצות ביותר הן פצעים קלים.

לכתבה >>

עדות קלינית לרבמיל באלם

בחזרה למתחם תוכן טיפול בפצע שטחי >> Clinical evidence for Revamil Balm Revamil Balm– תיאור כללי  Revamil Balm הוא מוצר שמכיל 25% דבש בשילוב, שעוות

לכתבה >>

מוצרים לטיפול בפצעים וכוויות

חנות האונליין של CWT >>

2

אנחנו כאן לשירותכם

חברת CWT מביאה לקהל הישראלי את כל הפתרונות הרפואיים לשלב הטיפול בפצע – מן הרגע בו נוצר ועד להחלמתו המלאה.

האסטרטגיה שלנו בניהול הפצע, היא התאמה מדוייקת למצבו הרפואי של החולה בכל שלב, תוך מתן אלטרנטיבות טיפוליות מהמתקדמות בעולם.

הטכנולוגיות המתקדמות ביותר

צוות הקניינים של CWT, בחר עבורכם בקפידה את מיטב המוצרים לטיפול בפצע מן החברות המובילות בעולם.

אנו מתעדכנים בכל עת בחידושים ובטכנולוגיות לריפוי ולמניעה של פצעים, ומביאים אליכם  גישה ישירה, מידע, מחקרים רפואיים ומקרי בוחן, אודות כל מוצר, בכדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לבריאות שלכם.

שירות למרפאות ובתי חולים
שירות לקהל הפרטי

Main Menu